GURNUO MLADIĆA SA TERASE PA SVE ŠOKIRAO NA SASLUŠANJU „Popio sam šest piva, pa me je izazvao!“

0

Nakon saslušanja određen mu je pritvor do 30 dana

Duško R. iz Lazarevca osumnjičen za pokušaj ubistva Nemanje K. koga je nakon svađe i tuče gurnuo sa terase kladionice juče je do detalja izneo odbranu u Višem javom tužilaštvu.

Nakon saslušanja određen mu je pritvor do 30 dana, navodi Telegraf.rs

– Osumnjičeni je rekao da Nemanju nije znao od ranije. Sedeo je sa prijateljem u kladionici i popio šest piva pre nego što je mladić došao. Sumnja se da su Duško R. i Nemanje K. nakon verbalnog sukoba u kladionici izašli ispred lokala gde je okrivljeni pesnicom zadao više udaraca Nemanji K, a zatim ga gurnuo preko ograde terase. Oštećeni je tom prilikom pao na trotoar sa visine od 2,65 metara i zadobio teške telesne povrede opasne po život- kaže naš sagovornik i dodaje da je Duško rekao da je „mladić bio jako bezobrazan i da ga je izazvao na tuču“.

Na kraju iznošenja odbrane osumnjičeni je rekao da je „za sve kriv alkohol i da nije želeo da do ovog svega dođe“.

Dušku R. se na teret stavlja krivično delo ubistvo u pokušaju.

U nastavku istrage biće saslušani svedoci ovog događaja.

Nemanja K. nalazi se u Urgentnom centru, a konstatovan mu je hematom na mozgu.

animljivo je to da je osumnjičeni Duško policiji rekao da su „mladića primetili u lokvi krvi na betonu i da je bio pijan i da je verovatno sam pao“. Međutim, snimak je otkrio jezive detalje nakon kojih je Duško osumnjičen.

Izvor: Alo.rs

Ostavi utisak

Molimo vas unesite komentar
Molimo vas unesite ime