Podele oko izlaska na lokalne izbore: Trifunović isprozivao gradonačelnika Šapca Zelenovića jer se dvoumi

0
123

Prvi čovek Šapca Nebojša Zelenović je izjavio da će u dogovoru sa građanima odlučiti da li će se izlaziti na lokalne izbore.

Mada je Zelenović pristalica bojkota, kada se bojkot odnosi na republički nivo na lokalu još nije odlučio da li će izaći na izbore ili ne.

Uveliko se govori da pojedini iz opozicije osnivaju grupe građana s kojima će izaći na lokalne izbore.

Opozicija koja se deklarativno zalaže za bojkot je u nedoumici da li se bojkot odnosi i na lokal ili ne. Da li bojkot podrazumeva totalno bojkotovanje izbora i na lokalu i na republičnom nivou?

Sergej Trifunović nema tu nedoumicu pa je stoga isprozivao svoje kolege iz opozicije koji su odlučili da ipak idu na izbore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here