Predsednik Dveri Boško Obradović 2012. je ovako govorio za Borisa Tadića:
Хајдук @BoskoObradovic , салут? pic.twitter.com/WdvHxOhAqJ
— ??Драгана Фрилансерка ?? (@tosamjabolan) May 6, 2020
Tadića je smatrao lopovom, a danas je s njim na istoj liniji.
Da li u Srbiji postoje političari koji ne menjaju mišljenje?






